برای بیش از یک دهه

نامی درخشان

برای آموزش و تربیت موفقترین ها در موسیقی

PREV
NEXT

موسسه فرهنگی هنری هما بصیری (آموزشگاه موسیقی بصیری) در شیراز

بر اساس استاندارد های روز دنیا و با توجه به نیاز افراد، اقدام به برگزاری دوره های آموزش موسیقی نموده ایم . با بیش از 20 سال سابقه در تدریس موسیقی زیر نظر اساتید فن، بهترین انتخاب برای یادگیری موسیقی می باشد .
با اعطاء مدرک بین المللی از سازمان اموزش فنی و حرفه ای

گواهینامه ها زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و معتبر ترین مدارک موجود در ایران و جهان است.

کلاسهای آموزشگاه موسیقی بصیری

حیرت‌انگیز است که موسیقی ارزان چه قدرتی دارد.

سازهای کوبه ای

ساز کوبه‌ای یا پِرکاشِن به هر سازی گفته می‌شود که ازطریق ضربه، تکان، سایش، خراش و یا هر عمل دیگری که منجر به نوسان شود، تولید صدا کند. وظیفهٔ اصلی سازهای کوبه‌ای معمولاً اجرای ضرب (ریتم) در متن آهنگ است ولی توانایی اجرای ملودی را هم دارد. این ساز احتمالاً پس از صدای انسانی قدیمی‌ترین نوع ساز است.

  • سازهای کوبه‌ای با کوک معین
  • سازهای کوبه‌ای با کوک نامعین

سازهای بادی

ساز بادی به سازی گفته می‌شود که تولید صدا در آن از طریق دمیده شدن هوا در آن تولید گردد.سازهای بادی از اولین آلات موسیقی بودند که به دست بشر ساخته شدند. انسان‌های قرون گذشته آموخته بودند که با دمیدن در مخروط، برگ، یا حتی شاخ حیوانات می توانند صدایی بلند و بوقی مانند تولید کنند.

  • سازهای بادی چوبی بی زبانه
  • سازهای بادی چوبی تک زبانه
  • سازهای بادی چوبی دو زبانه

سازهای زهی

سازهای زهی یا زه‌صداها (chordophones) آن رده‌ای از سازها هستند که در آنها صدا از لرزش زه یا تار یا سیم به وجودمی‌آید. معمولاً با زخمه زدن یا ضربه زدن و یا کشیدن آرشه بر روی این زه‌ها صدای دلخواه از ساز درمی‌آید.

  • زخمه‌ای
  • کمانه‌ای
  • زهی ضربه‌ای
درباره او بیشتر بدانید

شجریان

درباره او بیشتر بدانید
آگاهیپیگیری
درباره او بیشتر بدانید

بتهون

درباره او بیشتر بدانید
آگاهیپیگیری

5000+

هنر جو تا کنون

150+

شرکت در مراسم رسمی

9900+

روز فعالیت هنری

180+

پشتیبانی

روش کاری ما

برنامه و استراتژی

قش محوری مدیریت اجرایی در تحقق برنامه های استراتژیک، واقع بینی در تدوین استراتژی-ها و پرهیز از آرزو محوری

استعداد یابی

به همان اندازه که استعداد ریاضی یک عبارت مبهم و نامفهوم است، استعداد موسیقی و تشخیص صدا هم برای اکثر ما معنای دقیقی ندارد.

شروع آموزش

موسیقی (یا هر هنر دیگری) مانند نردبان بی انتها است. هر مقدار که پیشرفت می کنید، مقدار بیشتری از پله ها را می بینید. اگر منظور دوره مبتدی است، بطور میانگین دوره ابتدایی برای ساز یا آواز معمولا 8 ماه تا 1 سال است. (این زمان بسته به مقدار تمرین هر هنرجو متفاوت است)

دیدگاه های همراهان ما

من جا داره در اینجا از مدیریت خوب آموزشگاه بصیری جهت فراهم کردن محیطی ارام و پرسنلی وظیفه شناس و دلسوز و همچنین از تمامی اساتید خوب اموزشگاه بصیری که تمام تلاش خود راجهت بالا بردن اطلاعات علمی اموزشگاه و دانشجوها بکار میگیرن، کمال تشکر و قدردانی رو داشته باشم با رسیدن به این دو اصل مهم هست که یک هنرآموز یا دانشجو می تواند در محیطی ارام و کادری مجرب به هدف خود که ارتقا سطح علمی است دست یابد... با تشکر از مجموعه خوبتون

افسانه رحیمی

کارشناس ای تی
خسته نباشید. واقعا از اینهمه تنوع کلاس ، کادر مجرب اساتید و مدیریت عالی لذت بردم . امیدوارم موفق باشید و روز به روز بیشتر پیشرفت کنید.

گوگوش

شاه ماهی

آرمین ساعد

پزشک
به نظر من آموزشگاه بصیری بهترین وجذاب ترین آموزشگاهی هست که تا الان دیدم، چون علاوه بر با تجربه بودن اساتیدتون شخصیت و فرهنگ مسئولین آموزشگاه و اساتید هم در سطح بسیار بالایی هست. من واقعا خوشحالم که با آموزشگاه بصیری آشنا شدم و تونستم از دانسته هاتون استفاده کنم.
TECHNOLOGIES

یکی از کامل ترین و خوشنام ترین آموزشگاه های شیراز

بازدید از بهترینهای سایت ما با کلیک بر روی این لینک به تماشا بنشینید واینک تکنولوژی را نیز به خدمت گرفته ایم تا با شما در همه جا و همه وقت همراه باشیم. , تیم آوزشی آکادمی بصیری تقدیم میکند.

دفتر مرکزی موسسه هنری بصیری

هما بصیری

خیابان عفیف آباد, بعداز بیمارستان دکتر میر - بین کوچه 3 و 5 - ساختمان  ١٠١

, شیراز - ایران

تلفن : 987136278177+
فکس: 987136263811

ایمیل: webmaster@basiriacademy.com
وب سایت: www.basiriacademy.com

با ما در ارتباط بمانید

آموزشگاه موسیقی بصیری در شیراز متعهد به آموزش نسل نو موزیک ایران مشتاقانه منتظر حضور شما در این مرکز برای مشاوره و ثبت نام شما میباشد.

TOP