بیش از نیم قرن تجربه

نامی درخشان

چاپ و نشر کتاب

PREV
NEXT

موسسه فرهنگی هنری هما بصیری بخش انتشارات در شیراز

با بیش از نیم قرن تجربه میراثی غنی در عرصۀ چاپ و نشر است که از ادغام دو انتشاراتی قدرتمند به نام های « انتشارات لطیفی » و «انتشارات غزلواره » به وجود آمد. دو بنگاه نکونامی که با همت و نیکخواهی و کارآفرین در حوزۀ فرهنگ این مرزوبوم تشکیل شد؛ با پایمردی دیگر بزرگواران عرصۀ سخن استمرار یافت .

با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مراحل چاپ و نشر کتاب

خواندن بی اندیشه بیهوده است و اندیشه بدون خواندن خطرناک … (کنفوسیوس)

آماده سازی کتاب

نویسنده یا مترجم باید محتوای کتاب را به صورت دستنوشته یا تایپ شده به ناشر تحویل دهد. بررسی غلط‌ های املایی و نگارشی، تایپ، صفحه‌آرایی و ویراستاری انجام می‌شود. فایل کامل کتاب باید در این مرحله آماده شود .

  • آماده سازی محتوای کتاب
  • آماده سازی اولیه کتاب

دریافت شابک و فیپا و مجوز چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شابک یک کد است که به هرکتاب منسوب می‌شود. برای اخذ فیپا، کتاب به کتابخانه ملی ارسال می‌شود. و سپس برای مجوز چاپ به وزارت فرهنگ و ارشاد ارسال می‌گردد.

  • دریافت شابک
  • دریافت فیپا
  • مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد

چاپ کتاب

کتاب برای چاپ به چاپ‌خانه ارسال می‌شود. بستگی به تیراژ کتاب از چاپ افست یا دیجیتالی استفاده می شود . سپس کتاب چاپ شده صحافی می شود . پس از اینکه کتاب به چاپ رسید، ناشر باید تعدادی از کتاب ها را به وزارت ارشاد ارسال کند .

  • چاپ و صحافی
  • ارسال کتاب به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعلام وصول

براستی توانا و برجسته

اگر شما هم یکی از افرادی هستید که می خواهید دستنوشته، اشعار و به طور کلی آثارتان را تبدیل به کتاب کنید، آماده‌ایم تا در کمال احترام، حداکثر تلاشمان را به کار بندیم تا اندیشه‌ های شما را در قالب کتابی در خور و شایسته، ابدی سازیم.

یکی از امتیازات بزرگ و نقاط قوت در رزومه‌ی افراد، تالیف یا ترجمه کتاب مرتبط با رشته تحصیلی است. دانشجویان متقاضی حضور در مقطع دکتری و همچنین اساتیدی که به دنبال ارتقاء مرتبه‌ی علمی خود هستند، می‌توانند از امتیازات چاپ کتاب در این زمینه بهره بگیرند .

جهت عقد قرارداد

متقاضیان چاپ پس از مشاوره با ارائه مدارک کامل به دفتر انتشارات مراجعه نمایند . این مدارک شامل شناسنامه ، کارت ملی، یک قطعه عکس، مدرک تحصیلی برای کلیه مولفین و یا مترجمین می باشد .

با ما همراه باشید!

ما عاشق همرسانی رویدادها هستیم!

ویدیو های ما را تماشا کنید!

ما را در تییتر پیگیری کنید!

بهترین ها را در انچا پین میکنیم!

درباره ما

بیشتر بدانید

انتشارات لطیفی در شهر شیراز در سال 1347 افتتاح شد و با دارا بودن تیمی حرفه‌ای از ویراستاران، طراحان گرافیک و ناظرین چاپ، از سرآغاز مراحل آماده‌سازی تا چاپ کتاب در کنار نویسندگان و فرهیختگانی است که قصد دارند اندیشه‌ و دانش خود را ماندگار سازند. ما آماده‌‌ایم تا با بهره‌گیری از اصول نوین و مدرن چاپ کتاب، آثار شما را با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های چاپ به چاپ رسانیم.

با اتکا به اعتماد شما نویسندگان و فرهیختگان گرامی هم اکنون به یکی از قوی ترین انتشارات ها تبدیل شده ایم.
از اعتماد شما سپاسگزاریم.

 

 

مدیریت انتشارات (لطیفی - غزلواره)  

دکتر مهتاب لطیفی

مدیریت انتشارات لطیفی

Proactively brand bricks-and-clicks data after flexible models. Progressively incubate effective platforms vis-a-vis open-source niche markets.

دکتر حسین لطیفی

مدیریت انتشارات غزلواره

Proactively brand bricks-and-clicks data after flexible models. Progressively incubate effective platforms vis-a-vis open-source niche markets.

روش کاری ما

برنامه و استراتژی

قش محوری مدیریت اجرایی در تحقق برنامه های استراتژیک، واقع بینی در تدوین استراتژی-ها و پرهیز از آرزو محوری

استعداد یابی

به همان اندازه که استعداد ریاضی یک عبارت مبهم و نامفهوم است، استعداد موسیقی و تشخیص صدا هم برای اکثر ما معنای دقیقی ندارد.

شروع آموزش

موسیقی (یا هر هنر دیگری) مانند نردبان بی انتها است. هر مقدار که پیشرفت می کنید، مقدار بیشتری از پله ها را می بینید. اگر منظور دوره مبتدی است، بطور میانگین دوره ابتدایی برای ساز یا آواز معمولا 8 ماه تا 1 سال است. (این زمان بسته به مقدار تمرین هر هنرجو متفاوت است)

دیدگاه های همراهان ما

جلد کتاب زیبایی طراحی کرده بودید و کیفیت چاپ هم عالی بود و این موجب افزایش فروش کتابم شد . انگیزه نوشتن کتاب دوم را در من افزایش دادید .خانم دکتر لطیفی ممنون از تمام زحماتتون

حسن مصلح

نام کتاب : رهایی
از مدیریت عالی انتشارات لذت بردم .موفق باشید . انشاالله قله های موفقیت رو هر روز بیشتر فتح کنید .

علی احمدی

نام کتاب : اصول آمار و احتمالات

حسین استرکی

نام کتاب :کاشت , داشت , برداشت
اقای دکتر لطیفی تجربه زیادی دارید با استفاده از راهنماییهای ارزشمندتون تونستم مجموعه بهتری تهییه کنم سپاس از وقتی که برام گذاشتید .
TECHNOLOGIES

یکی ازخوشنامترین ناشرین در شیراز

انتشارات لطیفی و انتشارات غزلواره در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب با 300 عنوان راهی نمایشگاه می گردد. در این دوره از نمایشگاه 25 عنوان کتاب چاپ اولی و 35 عنوان کتاب تجدید چاپ بوده است .

دفتر مرکزی موسسه هنری بصیری ( بخش انتشارات لطیفی و انتشارات غزلواره )

هما بصیری

خیابان عفیف آباد, بعداز بیمارستان دکتر میر - بین کوچه 3 و 5 - ساختمان  ١٠١

, شیراز - ایران

تلفن : 987136278177+
فکس: 987136263811

ایمیل: info@basiriacademy.com
وب سایت: www.basiriacademy.com

با ما در ارتباط بمانید

موسسه فرهنگی هنری هما بصیری ( انتشارات لطیفی - انتشارات غزلواره )

نامی آشنا در عرصه علم و فرهنگ مشتاقانه منتظر حضور شما در این مرکز برای مشاوره می باشد.

TOP